אריה גולדין החזרי מס -
ישמח להעמיד לרשותכם את כל שנות ניסיונו בתחום

אם גם אתם בטוחים שניכויי המס החודשיים שלכם גבוהים מידי, שלא מכירים בכל הטבות המס המגיעות לכם או שאתם זכאים לקבלת מענק עבודה, אריה גולדין החזר מס הוא התשובה הטובה ביותר עבורכם.

אריה גולדין עוסק בתחום המיסים מזה לא מעט שנים ומכיר היטב את כל פרטי הפרטים בחוקה. בעזרת ידיעותיו המקיפות וניסיונו רב השנים, הוא מצליח לסייע ללקוחות רבים לקבל החזרי מס על סך אלפי ולעיתים אף עשרות אלפי שקלים. לקוחות רבים שבוחרים בשירותיו מדווחים על סיוע צמוד ומקצועי שלקח אותם יד ביד לאורך כל הדרך עד לקבלת עד לקבלת מלוא המגיע להם ישירות לחשבון הבנק. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים בשירותיו של אריה גולדין ונהנים מכל החזרי המס המגיעים לכם, כדאי שתכירו עוד מספר דגשים אודות שירותיו.

משירותיו של אריה גולדין: החזר מס הכנסה באינטרנט

אריה גולדין מסייע ללקוחות רבים לקבל החזרי מס בגין ניכויים גבוהים מידי שלא לצורך. לדבריו, יש לא מעט אזרחים הזכאים לקבלת אלפי שקלים מרשות המיסים ללא ידיעתם ולכן הוא ממליץ לערוך בדיקת החזר מס הכנסה באינטרנט. 

בשנים האחרונות רשות המיסים ערכו שינויים ושיפורים רבים בכל מערך האינטרנט כך שכיום אנשים רבים משלימים את בדיקת זכאותם לקבלת החזר מס הכנסה באינטרנט מתוך דירתם או ממקום עבודתם. 

מעבר לעובדה שאתם כבר לא נדרשים להגיע למשרדים ממשלתיים ולעמוד בתורים מעייפים ומייאשים במיוחד, גם תוכן הבדיקה עבר שינוי משמעותי. הפרטים שתידרשו למלא על מנת לדעת האם גם אתם זכאים לקבלת החזר מס הכנסה באינטרנט הם: מספר תעודת זהות ועוד כמה מסמכים בודדים שקל מאוד להשיג. 

אריה גולדין מסייע ללקוחות רבים שנתקלים בבעיות שונות בהליך הבדיקה האינטרנטית וסבור שברוב המקרים הבעיה נגרמת כתוצאה של טעויות הקלדה, צירוף טפסים שלא לצורך, השמטת טפסים מבוקשים ועוד שלל טעויות הנובעות בעיקר מחוסר תשומת לב.

אודות אריה גולדין

החזרי מס בגין ניכויים גבוהים שאינם תואמים את סך ההכנסה השנתית

אז כפי שהזכרנו, אחד משירותיו של אריה גולדין החזרי מס הוא טיפול בניכויים גבוהים שלא לצורך. לשם הבהרת הנושא, חשוב שתכירו את שיטת החישוב בעזרתה רשות המיסים יודעת כמה מס לנכות מהמשכורת החודשית שלכם. אריה גולדין החזרי מס מדגיש בפני כל לקוחותיו שרשות המיסים קובעת את גובה הניכויים בהתאם לסך ההכנסה השנתית ולא החודשית, כפי שמקובל לחשוב. רשויות המס יודעות להעריך את סך ההכנסה השנתית על ידי הכפלת ההכנסה החודשית במספר חודשי העבודה. בעזרת שיטה זו רשויות המס יודעות כמה יש לנכות ממשכורתו השנתית של כל עובד ואת סכום הניכוי הן מחלקות ל 12 תשלומים חודשיים. אריה גולדין החזרי מס מצביע על הסיבות המרכזיות בגינן לקוחות רבים נמצאים זכאים לקבלת החזר מס לשכירים והן: מעבר בין עבודות במהלך השנה, קיצוץ במשכורת החודשית, קיצוץ בימי העבודה או בשעות העבודה מידי יום וכן אי בהטבות מס שונות.

החזרי מס לעצמאיים בגין אי הכרה בהוצאות בית העסק

מעבר לסיועו של אריה גולדין ללקוחות רבים עם החזרי מס בגין ניכויים גבוהים, הוא מסייע לעוד לא מעט לקוחות עצמאיים בהתמודדות עם אי הכרה בהוצאות עסקיות מוכרות. בעלי עסקים רבים נאלצים לשלם מיסים שלא לצורך בגין אי הכרה בזכויותיהם להוצאות בית העסק. בין כלל ההוצאות המוכרות ניתן למנות כל הוצאה לטובת פיתוח עסקי, שיפוץ בית העסק, תשלום לעובדים, שיווק פרסום ועוד. במידה ובעל עסק מדווח על הכנסות בסך 250,000 שקלים והוצאות מוכרות בסך 50,000 שקלים, ההכנסה החייבת במס היא 200,000 שקלים בלבד. כלומר, הוצאות מוכרות של בית העסק מתקזזות עם ההכנסה והסכום הסופי לאחר הקיזוז מתחייב בניכויי מס. אריה גולדין החזרי מס מכיר היטב את פרטי הפרטים בחוקה וכך הוא מצליח לסייע ללקוחות רבים בשלל מצבים.

החזרי מס מענק עבודה - הכירו את התמריץ הכלכלי ותנאי הסף לקבלתו

אם לא די בכך, אריה גולדין מסייע לרבים בהליך קבלת מענק עבודה. קבלת מענק עבודה מותנית בכמה תנאי סף עיקריים. התנאי הראשון הוא סך ההכנסה, חשוב שהיא לא תעלה על התקרה במסגרת החוק (כ 6,700 שקלים) ולא תרד מהריצפה במסגרת החוק (כ 2,400 שקלים). התנאי השני לקבלת החזרי מס מענק עבודה הוא גיל העובד, שחייב להיות מעל 23 עם ילד (שגילו פחות מ 19) או מעל גיל 55 ללא ילדים. התנאי השלישי הוא שבמהלך השנה לא הייתה לעובד יותר מדירה אחת ברשותו. יש לציין כי במידה ועובד רכש דירה להשקעה מעבר לדירת המגורים שלו עם עוד שני שותפים, כלומר שרק 33.3% מהדירה ברשותו, הוא נשאר זכאי לקבלת החזרי מס מענק עבודה. הסתייעו בשירותיו של אריה גולדין ותוכלו ליהנות מקבלות החזרי מס הכנסה באינטרנט, החזר מס לשכירים, החזר מס לעצמאיים והחזר מס מענק עבודה.